صفحه اصلی
 جستجو در مقالات
 کمیته ها
 فراخوان كنفرانس
 سخنرانان کلیدی
 آلبوم عکس
 حامیان
 ارتباط با کنفرانس
 

دریافت Acrobat Reader


طراحی و برنامه نویسی:گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

info@iausaghez.ac.ir

بسم الله الرحمن الرحیم

دکتر شهباز محسنی

رئيس همايش

با رشد سریع فن‌آوری و استفاده‌ی روزافزون از شبکه‌های کامپیوتری، امروزه شبکه‌های بی‌سیم از مخاطبین بیشتری نسبت به پیش برخوردار شده‌اند. سهولت در استفاده، برپایی آسان و امکان استفاده‌ی ایستگاه‌های سیار، شبکه‌های بی‌سیم را بسیار محبوب کرده است. این نکته اهمیت بررسی تهدیدهای موجود در استفاده از این شبکه‌ها و به کارگیری روش‌های مقابله را دو چندان می‌کند . 

 

شبکه های بیسیم شخصی ، شبکه‌های بی‌سیم شهری و شبکه‌های محلی بی‌سیم، سه رده‌ی متداول از این شبکه‌ها هستند که امروزه به طور وسیعی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به رشد سازمان‌ها و موسساتی که از فن‌آوری‌های بی‌سیم در برپایی شبکه‌های محلی بهره می‌برند، شناسایی تهدیدها و آسیب‌پذیری‌های این حوزه و راه‌های مقابله با آن‌ها نیز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. از این رو، این همایش صرفا بر روی مسائل خاص موجود در شبکه‌های بی‌سیم و راه‌های مقابله با آن‌ها متمرکز شده است . 

 

بدين­وسيله از همكاري و مشاركت كليه محققان، پژوهش­گران و اساتيد فن كه با ارائه دستاورد­هاي تحقيقاتي خود باعث غناي هرچه بيشتر همايش و نيز مايه دلگرمي ستاد اجرايي همايش گرديدند و همچنين از اعضاي كميته علمي ­و داوري و تمامي دست­اندركاران دخيل در برگزاري اين همايش كمال تشكر و قدرداني را به­عمل مي­آورد. دبيرخانه همايش حضور گرم و صميمي تمامي شركت كنندگان در اين همايش را گرامي مي­دارد.

دکتر شهباز محسنی

رئیس همایش